Mutfak Foni

Her Mutfak Özeldir

0
Your Cart

Mutfakfoni Yonca Granit Döküm Kek Kalıbı Yeşil


    Yonca model döküm yanmaz yapışmaz kek kalıbımız farklı tarzı ile şimdiye kadar deneyimlediğiniz kek kalıplarından farklı bir yerde olacak. Enfes tarifleriniz yonca kek kalıbı ile efsane  ikramlara dönüşecek. Bugüne kadar gördüğünüz en farklı kek kalıbı olmaya aday döküm kalıbımız yapışma yapmaz. Evinizde olan birçok servis tabağına sığacak büyüklükte olan döküm kek kalıbımız yapışmaz özelliği ile sizi yormayacak tek hamlede kalıptan çıkacaktır. Döküm kek kalıbımız 23 cm * 23 cm ebatlarında 6 cm yüksekliktedir. Kare formu ile alışılagelmiş yuvarlak sıradan kek kalıplarını  size unutturacak ve en favori döküm kek kalıbınız olacaktır. Tok yapısı pişirme esnasında kekinizin yanmadan tam pişmesini sağlayacaktır. Ağırlığı yaklaşık 1,300 gr dır. Döküm kek kalıbımızın her bir dilimi tam bir kişilik porsiyon ebatındadır. Kenar çizgileri sayesinde kekinizi dilimlemek çok kolay olacaktır. Döküm kek kalıbı sadece kek yapmak için değil soğuk tatlılar, salata sunumları, muhallebi sunumları, helva sunumları ve hatta perde pilavı gibi gözde ikramlar için hem pişirme hem sunma anlamında gerçekten çok tercih edeceğiniz mutfak eşyası olacak. Sadece kek değil bir çok ikramlarınız lezzeti ile damak çatlatırken görseli ile sofralarınızda göz dolduracaktır.  İyi günlerde kullanın …….
 

Mutfakfoni Yonca Granit Döküm Kek Kalıbı Paket İçeriği;  • Döküm kek kalıbımız 23 cm * 23 cm ebatlarında 6 cm yüksekliktedir.

  • Kek kalıbımız ile yapabileceğiniz nefis tariflerin bulunduğu hediyemiz Mutfakfoni tarif defteri ile görsel şölen yaratacağınız sofralar sizleri bekliyor.

  • Defterimizin bir kısmına eşsiz tarifler ve sunumlar eklenmiş diğer kısmına da kendi tariflerinizi yazabileceğinizi düşünerek boş sayfalar eklenmiştir.

  • Döküm kek kalıbımız kendi özel tasarlanmış kutusu ile gelecektir.

  • ”Kekimin lezzeti şahane olsun, pişme süresi mühim değil” diyorsanız doğruca döküm kek kalıplarına yönelin. Evet, döküm kullanması oldukça hassas mutfak gereçlerinden ve oldukça da pahalı. Ancak ısıyı doğru dağıtması açısından döküm kek kalıpları tek kelimeyle harika işler çıkarıyor. Kekinizin içinin pişmemesi gibi bir sorunu olmuyor. Tok kıvamlı, içi çok hafif nemli kalan, bir yiyenin bir daha yiyeceği kekler hazırlamış oluyorsunuz. Klasik bir kek tarifini döküm bir kalıpta pişirdiğinizde sonuçları çok farklı ve mutlu edici oluyor. 

  • Kalitesini elinize aldığınızda ağırlığından anlayacağınız kek kalıbımız 1,300 gr.


Marka

Mutfakfoni

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Mutfakfoni Granit Döküm Kek Kalıbı Kare 23 Cm Yeşil” için yorum yapan ilk kişi siz olun