Mutfak Foni

Her Mutfak Özeldir

0
Your Cart

KUPA BARDAKLARI

Porselen kupa bardaklar 7 den 77 ye yaşantımızın her anında bize eşlik eder. Seramik kupa bardakları, porselen kupa bardaklar, plastik kupa bardaklar ve daha birçok modeli ile en çok kullandığımız bardak çeşitlerindendir.

Sınav dönemlerinde kahve içmek için motive kupa modelleri, sabah uyanabilmek için eğlenceli kupa modelleri, akşam sefası için dinlendirici renklerle bezeli kupa modelleri,  hediye kupa modelleri…   kupa bardaklar her zaman  çok kullandığımız fakat alırken dikkat etmediğimiz bazı püf noktaları vardır. Örneğin seramik kupa bardaklar uygun fiyatlı olduğu için çok tercih edilir fakat ucuz seramikten imal edilen kupa bardaklar hijyen kurallarına pek uygun değildir. Sebebi şudur: kalitesiz seramikten imal edilen kupa bardaklar ısı ile temas sonucu yüzeyde çatlakların olmasına sebep olur. Bu çatlaklar hijyen açısından pek uygun değildir. Bunun önüne geçebilmek için güvenilir mağazalardan satın almalısınız. Her bir ürünümüzü büyük bir titizlikle seçerek beğeninize sunan mutfakfoni mağazasında en kaliteli seramik kupalara ulaşabilirsiniz.  Seramik kupa modelleri porselen kupa modellerine nazaran daha uygun fiyatlı kupa lardır.

Porselen kupa modelleri renklerin canlılığı, desenlerin dayanaıklı oluşu anlamında seramik kupalara nazaran daha dayanıklıdır. Porselen kupa modellerinde en çok tercih edilen renkler her yıl olduğu gibi bu yılda gold detaylı porselen kupa modelleridir. Tekstilde her yılın modası olduğu gibi mutfaklarda da her yılın modasını takip eden mutfakfoni mağazalarında porselen kupa modellerine ulaşabilirsiniz.

Kupa bardakların makinede yıkanmasında her hangi bir sakınca yoktur. Kaliteli beyaz porselenden imal edilen kupa bardaklar gold detaylı ise elde yıkamanızı tavsiye ederiz.

Kupa bardaklar sadece kahve değil diğer bir çok içecek sunabilmek için tercih edilir. Nescafe, salep, ıhlamur, ve diğer bitki çaylarının ikarımnda sıkça kullanılır.

Porselen kupa bardaklarda renk ve desen çeşitliliği yanında bardak formlarında da iddialı olan mutfakfoni mağazamızda her zevke uygun formda kupa bardak bulabilirsiniz.

Kupa bardak modelleri uygun fiyatlı olduğu için arkadaşa hediye kupa, öğrenciye hediye kupa, yazılı kupa, küçük boy kupa gibi çok çeşitlerde sizin beğeninize sunulmuştur.

Kupa bardaklar bir çok insan için takıntı meselesidir. Koleksiyon derecesinde kupa modelleri biriktirmek ve her biri ile farklı sunum yapma isteğinizi mutfakfoni de gerçekleştirebilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 8