Mutfak Foni

Her Mutfak Özeldir

0
Your Cart

BANYO SETLERİ

Banyo setleri
Banyo setleri asıl kullanım amacının yanında banyolarda dekoratif olarak da yardımcı ürünlerdir. Farklı renk ve desenlerle, porselenden akriliğe, camdan seramiğe bir çok malzemeden üretilen banyo seti modelleri uygun fiyat ve ücretsiz kargo ile Mutfakfoni mağazamızda satışta..
Banyo setleri satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Örneğin seramik banyo setleri uygun fiyatlıdır fakat kaliteli seramikten imal edilmemiş ise hijyen ve dayanıklılık açısından pek verimli olmayacaktır. Porselen banyo setleri temizliği ve kalitesi ile daha uzun ömürlüdür. Polyester banyo setleri ise oldukça narin parçalarıdır. El boyaması ve zarif desenleri ile çeyiz hazırlığı için önmeli bir detaydır. Akrilik banyo setleri ise oldukça revaçta ve çok dayanıklı banyo setlerindendir. Çok narin bir örnek daha vardır ki o da aynalı banyo setleridir. Aynalı banyo setleri füme, bronz, gold ve gümüş seçenekleri ile Mutfakfoni mağazasında bulabilirsiniz.
Banyo setlerinde temizlik çok zorlanmayacağımız türdendir. Akrilik banyo setleri, porselen banyo setleri deterjanla kolayca temizlenebilir. Fakat aynalı banyo setleri, polyester banyo setleri nemli hafif deterjanlı bir bez ile temizlenmelidir.
Fiyat konusunda ekonomik banyo setleri grubunda akrilik ilk tercih edilir. Hem dayanıklı hem de ekonomik olması renk ve desen açısından çok seçenekli olması açısından da ilk tercihler arasındadır. Porselen banyo setleri ise akriliklere göre bir miktar yukarıda kalır. Seramik banyo setleri ve de polyester banyo setleri genelde orta derece fiyattadırlar.
Çeyiz hazırlıkları için banyo setleri seçilirken hangi tarzda seçeceğimiz çok önemli. Misafir banyosu için banyo setleri daha şık, günlük kullanımlar için ise daha ekonomik banyo setleri tercih edilir. Banyo setleri seçilirken banyonun fayansları dolapları da göz önünde olmalıdır. Çünkü banyo setleri sadece banyo ihtiyaçlarını karşılamak için değil aynı zamanda dekorasyon maksatlı da kullanılacaktır. Renkler desenler tarz gibi ayrıntılarla banyolar sıradan mekanlar olmaktan ziyade olarak değerlendirilir.
Banyo setleri çok parçalı seçilebileceği gibi ihtiyaca göre tek parçalardan da seçilebilir. Banyo setleri genelde stantdart ebatlardadır fakat bazı modeller dar alanlar için özel olarak küçük imal edilmiştir. Bu sayede yerden tasarruf edebiliriz. Banyo setleri sadece evler için tasarlanmamıştır. Ofis ortamlarında oteller için banyo setleri her ne kadar ev tipi banyo setlerine benzese de temelde aynı prensiptedirler.

Banyo setleri uygun fiyat ve ücretsiz kargo ile Mutfakfoni mağazamızda hizmetinize sunulmuştur.

67 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor