Mutfak Foni

Her Mutfak Özeldir

0
Your Cart

Acar Golden Road 6 Lı Kahve Yanı Bardağı


 


Kahve yanı su bardağının en çok tercih edilen modeli, hem doyurucu hem sade hem de çok şık bir ürün. Dolaplarınızda çok yer kaplamadan bir çok fincan takımı ile uyum sağlayabilecek olan modelimiz 6 lı olarak beğeninize sunulmuştur. Renklerin uyumu sayesinde bir çok kahve fincanına uyum sağlayacak ve bir çok kahve fincanına eşlik edecektir. Elde yıkayarak renklerin daha uzun süre canlı kalmasını sağlayabilrisiniz. 


Acar Golden Road 6 Lı Kahve Yanı Bardağı Paket İçeriği  • Cam yapımında kullanılan temel maddeler kum, soda ve kireçtir. Ana malzeme kumdur. Soda camın düşük sıcaklıkta akıcı hale gelmesini sağlayan malzemedir. Kireç ise cam üretimindeki kimyasal etkilere dayanıklılığı artırır.

  • Kahve yanı su bardaklarımız aynı şekilde birbirine temas etmesi sonucu kırılma çatlama ve çizilmesini engellemek için aralarına patpat yerleştirilip sonra dağılmasını engellemek için sıkı bir şekilde bantlanır ve kendi ölçilerinde olan yuvarlak derin kutucuğa yerleştiril.

  • İçerisine sürpriz hediyelerimizden yerleştirilerek kutunun kapağı kapatılır ve tekrar dağılmaması için kutunun çevresi bant yardımı ile sağlama alınır.Kalın baloncuklardan oluşan patpat ile kutunun etrafı 3 tur sarılarak bantlanır ve kargo poşetine yerleştirilir.

  • 6 adet kahve yanı su bardağı 

  • Ölçü  herbir ürünün yüksekliği 8,5 cm ağız çapı 5 cm  

  • Hacmi 90 cc 

Marka

Acar

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Acar Golden Road 6 Lı Kahve Yanı Bardağı” için yorum yapan ilk kişi siz olun